Rodina, genitálie a na čom naozaj záleží

Autor: Violi Macková | 30.8.2014 o 15:35 | (upravené 30.8.2014 o 19:58) Karma článku: 12,61 | Prečítané:  2780x

Aliancia b̶i̶g̶o̶t̶n̶ý̶c̶h̶ ̶k̶r̶e̶s̶ť̶a̶n̶o̶v̶  za rodinu sa strašne obáva gayov a ich lásky. Lebo všetci predsa dobre vieme, že ak je niečo, proti čomu treba neodkladne bojovať, je to láska, stabilné vzťahy, spokojné deti a vzdelanie. Dôležité upozorenie: nasledujúci blog je SATIRA, pokiaľ trpíte akútnou diagnózou známou ako butthurtosis, neodporúčam čítať nasledujúce riadky a odporúčam ísť sa za mňa pomodliť do kostola aspoň tri otčenáše.

Aliancia nechce manželstvá ľudí rovnakého pohlavia ani registrované zväzky
Aliancia si myslí, že ak dovolíme tým nehodným gayom uzatvárať manželstvo, nejako to oslabí existujúce manželstvá. Teda, asi hovoria o tej polovici manželstiev, ktorá neskončí rozvodom. Ako by to malo oslabiť či znehodnotiť heterosexuálne manželské zväzky, pýtate sa? No predsa tak isto, ako sa oslabili práva bielych, len čo s nimi zrovnoprávnili ľudí s inou farbou pleti, alebo ako sa totálne znehodnotilo volebné právo muža, len čo tým hlupaniam ženám dovolili voliť.
A dať gayom niečo ako polomanželstvo (registrované partnerstvo)? To nie, to si nezaslúžia. Tí gayovia by mali byť vlastne radi, že sú dnes takí tolerantní kresťania a už sa ich nesnažia ukameňovať, presne ako píše biblia. Teda aspoň na Slovensku nie.
 

Aliancia nechce dovoliť adopcie detí gayom
Na čom záleží pri výchove detí takej obyčajnej hlúpej žene, ako som ja? Napríklad aj na tomto:
Rodičia by mali byť psychicky vyrovnaní jedinci, empatickí, vzdelaní, féroví, nepodliehajúci zhubným závislostiam, schopní efektívnych trestov bez násilia, všímaví na zmeny správania dieťaťa. Mali by mať schopnosť prirodzenej autority a rešpektu, ale súčasne by sa nemali správať ako neomylný diktátor. Rodičia by mali byť ľudia, ktorým dieťa naplno dôveruje a nebojí sa ich. Rodičia by sa mali správať k dieťaťu ako k rovnocennému človeku a nemali by cez dieťa napĺňať svoje vlastné sny a túžby, ale mali by umožniť dieťaťu stať sa vlastnou osobnosťou. Tiež si myslím, že žiadna z týchto charakteristík nie je výhradne viazaná len na jedno pohlavie resp. genitálie.

Ale ja sa mýlim.

Čo ja mám čo kecať aliancii do atribútov výchovy?! Veď ako žena mám byť ticho a nasledovať autoritu, najlepšie mužskú. Preto sa budem radšej riadiť najdôležitejšou vecou, na ktorej záleží aliancii pri výchove detí:
Rodičia musia mať nasledovné rozmiestnenie genitálií medzi sebou: Jeden rodič má penis, druhý rodič má vagínu. Je úplne neprístupné, aby mali obaja rodičia len penisy, alebo len vagíny. Samozrejme. To dáva logiku. Len v prípade kombinácie penis-vagína u rodičov je zaručená dokonalá a harmonická výchova detí v rodine. A všetky tie nechcené deti v detských domovoch a týrané, zanedbávané deti v rodinách je určite vina homo lobby...

Aliancia nechce sexuálnu výchovu
Biológia nás učí, že sex je prirodzená a zdravá súčasť života, že sa rodíme ako sexuálne bytosti a preto je dôležité správne vzdelanie už od mladého veku. Sexuálna výchova podporuje zdravé a bezpečné sexuálne správanie a poskytuje informácie o tom, ako sex funguje, ako sa dá predchádzať nechceným tehotenstvám či šíreniu sexuálne prenosných chorôb.
Ale načo? Načo vzdelávať mladistvých o sexe, keď jediné, čo by do nich malo vchádzať a vychádzať, je Ježiš? Aj to nie cez tie neslušné otvory, ale cez srdce! Abstinencia, abstinencia, abstinencia. Teda pokiaľ sa nejedná o kňaza a super sexi 10-ročného miništranta, to sú výnimky. Ale inak všetci ostatní majú nielen zákaz sexovať, oni ani nesmú vedieť, že čosi také existuje.

Zhrnutie:
Ako aliancia sama píše: ''Bojujeme za dôležité spoločenské hodnoty - rodinu, manželstvo a deti, za ich podporu, ochranu a zvýšenie právnej istoty. Sme proti akémukoľvek útlaku či ubližovaniu, sme proti akejkoľvek diskriminácii.''
Tak už ich konečne, vy necudní, sodomo-gomorskí gayovia, prestaňťe utláčať v ich snahe obmedzovať práva, zakazovať gay adopcie nechcených detí hetero rodičov, a už vôbec neprotestujte proti ich snahe obmedzovať vzdelávanie. Modli sa a pracuj. A ostatné svetské práva prenechaj pre papalášov v zlatom tkaných háboch a smiešnych čiapkach.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Bol utiahnutý, na pódiách trpel. Avicii nebol stvorený pre slávu

Po spolupráci s Madonnou mal dojem, že ju sklamal.


Už ste čítali?